Zastavte krvácení ve frontálním úseku a získejte kontrolu nad sulkulárními tekutinami s jediným přípravkem!
   

Unikátní hemostatický gel pro estetickou zónu - ViscoStat Clear


Speciálně určen pro estetickou zónu
Transparentní gel zůstává v sulku
Nezanechává žádné zbytky a snadno se oplachuje
Nenarušuje bond

 
•  Čirý gel na zastavení krvácení s obsahem 25 % chloridu hlinitého.
•  Zvlášť významný v estetické zóně - nezbarvuje tvrdé ani měkké tkáně!
•  Používá se pro dočasnou zástavu mírného krvácení ve frontálním úseku a zastavení toku slin před zhotovením
    otisků, nasazováním provizorních a definitivních náhrad, zhotovováním výplní.

Proč a kdy zvolit ViscoStat Clear a s jakou kanylou?

Nejvhodnější použití poskytuje ViscoStat Clear ve frontálním ústeku a v místě, kde vyžadujete po dokončení vysokou estetiku. Díky svému složení nezabarvuje tvrdé zubní ani měkké tkáně. Spolehlivě jej také můžete použít nejen ke stavění krvácení, ale také k zajištění suchého pracovního pole - například, nepoužíváte-li kofferdam.

PRAKTICKÝ TIP: ViscoStat Clear se dobře hodí k zástavě povrchového krvácení při různých dentálních výkonech. Mezi tyto výkony patří fixní protetika, konzervačně–operativní, parodontální léčba atd. Lze jej použít jako prevenci mikroprůsaků způsobených kontaminací sulkulární tekutinou během výkonů při přímém bondování. Namočte vlákno Ultrapak do hemostatického roztoku a tkáně izolujte. Pak opláchněte proudem vody.

Pro dosažení důkladné, spolehlivé hemostázy a kontrolu tvorby sulkulární tekutiny je nezbytné použití správné aplikační kanyly. Hemostatické přípravky jsou dobré jen tak, jak je dobré jejich nanášení a  kanyly Dento-Infusor zajišťují infuzi hemostatických přípravků do krvácejících kapilár. Špička kanyly vyplněná kartáčkem vtírá přípravek do kapilár a stírá koagulum. Výsledkem je čistá, suchá preparace připravená pro otisky.

Je pravidlem, že kovová kanyla Dento-Infusor je určena především pro zastavení krvácení s hemostatiky ViscoStat, ViscoStat Clear, Astringedent i Astringedent X. Lze s ní vyvinout dostatečný tlak pro infuzi hemostatik do kapilár.


Pokud chcete pouze kontrolovat tvorbu sulkulární tekutiny, např. při subgingiválním bondování definitivních výplní, je výhodnější použít kanyly Blue Mini Dento Infusor; jejich měkčí konec je šetrnější k čerstvě zhojenému epitelu. Obě kanyly umožní cílené a šetrné vtírání hemostatik do tkáně, což není možné provést jinými prostředky (vatové pelety, mikrokartáčky, speciální kartáčky)

 
 
Hemostáza a kontrola sulkulární tekutiny

Již více než 40 let se zubní lékaři spoléhají na okamžitý hemostatický účinek, detailní okraje a odstranění povrchového krvácení a sulkulárních tekutin dosažených používáním hemostatik od Ultradentu. Naše kompletní řada roztoků svou nabídkou rychle působících, spolehlivých a  cenově přístupných výrobků nepřetržitě určuje standardy pro vynikající kontrolu a předvídatelnost. Nedostižné ošetření tkání začíná rychlou a hlubokou hemostázou. Nikdo jiný nenabízí úplnější řadu řešení pro kontrolu krvácení a tekutiny v sulku. 


•  Běžné krvácení v distálním úseku? Řešení - ViscoStat - klikněte ZDE
•  Velmi obtížně zastavitelné krvácení? Řešení - Astringedent X - klikněte ZDE


Shlédněte 10-ti minutové video v českém jazyce a dozvíte se všechny klinické tipy, díky kterým vždy dosáhnete spolehlivé hemostázy a ve výsledku také dokonalého otisku - klikněte ZDE >>


 

Objednat si můžete ZDE:


ViscoStat Clear