Bělení zubů podléhá módním trendům doby stejně jako všechno ostatní okolo nás.

Některé z těchto trendů jsou pod Vaším dohledem naprosto bezpečné a některé jiné mohou být pro zuby Vašich pacientů škodlivé. Informujte proto své pacienty o těchto důležitých faktech, když jim pomáháte najít účinné řešení bělení zubů.

UV bělicí lampy

Účinek UV bělících světel je dočasný a může vést k dehydrataci zubů. To může vést k návratu odstínu a další práci v režimu pacienta.

Fialová zubní pasta

Fialová zubní pasta vytváří pouze optickou iluzi, než aby řešila hlavní problém - tedy bělila zuby. Barva kompenzuje zažloutnutí zubů na povrchové úrovni zubů.

Pera na bělení zubů

Výhodou bělících per je, že mohou posloužit k udržení vyběleného odstínu mezi bělícími procedurami v ordinaci nebo doma v individuálně zhotovovaných nosičích. Pacienti mohou lépe zvládat udržet úroveň vybělení. Ještě lepší službu však odvedou profesionální přípravky, například Opalescence GO (bělení v univerzálních předplněných nosičích) nebo bělicí zubní pasta Opalescence, která si navíc poradí s případnou citlivostí zubů.

Zubní pasta s aktivním uhlím

U zubní pasty s aktivním (dřeveným, černým, živočišným) uhlím se mezi zuby drží nepravidelné tvary úlomků dřevěného uhlí. Navíc může být natolik abrazivní, že poškodí vnější sklovinu. To platí obzvlášť, pokud si pacienti čistí zuby přímo rozžvýkaným živočišným uhlím.

Bělicí zubní pasty

Pokud pacienti používají bělicí zubní pastu s velmi nízkou abrazivitou, které neobsahují žádné zbytečné a nepotřebné složky, můžete jim je směle doporučit. Optimalizují tím povrchové bělení zubů. Doporučujeme používat bělicí zubní pastu Opalescence™.

 

Z čeho jsou Opalescence produkty vyrobeny?

O peroxidu se při bělení zubů mluví hodně, protože právě on aktivuje proces bělení v zubů. Ale co některé další, vedlejší, pomocné složky?

Co dalšího zajišťuje, že je bělení zubů nejúčinnější?
PEROXID VODÍKU

Peroxid vodíku aktivuje proces bělení zubů.

 
VODA

H2O nabízí hydrataci a větší komfort pro pacienta. Díky obsahu vody se nedostaví falešný dojem vybělených zubů.

DUSIČNAN DRASELNÝ A FLUORID SODNÝ

Opalescence výrobky obsahují fluorid sodný a dusičnan draselný pro snížení citlivosti a posílení skloviny.

 
XYLITOL

Častá konzumace potravin s vysokým obsahem cukrů a škrobů mezi jídly podporuje vznik zubního kazu. Xylitol pomáhá toto riziko snížit.

Zubní lékaři vědí, že tyto jednoduché doplňující látky mohou podpořit bělicí efekt celého přípravku a také pohodu a spokojenost pacienta. Bělení Opalescence™ je značka č. 1 mezi bělicími přípravky na světě.

 

Váš spojenec: bezpečné řešení bělení s Opalescence

Již více než 40 let klademe pohodlí a bezpečnost pacientů na první místo v našem seznamu. Chceme být vaším spojencem při doporučování spolehlivého bělení zubů.

Opalescence™ PF
 

Doporučte bělení Opalescence PF spolu s individuálními nosiči vyrobenými ve vaší ordinaci nebo laboratoři! Pacienti si oblíbí individuální řešení bělení pro denní i noční bělení. Díky dvěma koncentracím je bělení zcela přizpůsobitelné.

Opalescence Go™

Bělení Opalescence Go je použitelné okamžitě. Pacienti si jej okamžitě odnáší domů. Do úst vloží do ní předplněný nosič UltraFit™, nechají působit a poté si vyčistí zuby. Lze jej použít kdekoli, kde je k dispozici lednička a zubní kartáček.

Bělicí zubní pasta Opalescence™

Bezpečná bělicí zubní pasta jemně odstraňuje povrchové skvrny a pomáhá udržovat zdravý úsměv. Pacienti je mohou používat společně s našimi dalšími produkty, aby dosáhli nejlepších výsledků. Pokud pacienti během bělení pociťují citlivost, doporučte jim variantu Sensitivity Relief. Pastu je skvělé používat také mezi jednotlivými bělicími cykly pro dlouhodobé udržení vyběleného odstínu.


Opalescence™

 

Značka bělicích přípravků, která je podložena nejvíce studiemi a testy

O bělení Opalescence bylo publikováno více klinických studií, článků a recenzí než o jakékoli jiné značce profesionálního bělení. Je to jeden z důvodů, proč je tak vysoce důvěryhodná.

Nejvíce zkušeností s nejširším dosahem

Od roku 1990 si vybělilo úsměv více než 100 milionů lidí pomocí bělicích produktů Opalescence, které se v současné době prodávají ve více než 130 zemích.

Nejinovativnější značka bělení

Jsme držiteli více patentů než jakákoliv jiná značka profesionálního bělení zubů. Gel na vodní bázi s vyváženým pH zvyšuje komfort pacientů tím, že snižuje citlivost během bělení.

Uznávaná, oceňovaná a důvěryhodná značka bělení

Bělicí produkty Opalescence získaly více než 50 ocenění od vysoce uznávaných stomatologických organizací.