LM DualGracey™ pro SNADNOU INSTUMENTACI

 

LM Dual Gracey ™ kombinuje výhody univerzální kyrety a Gracey kyrety v jednom. Tyto nástroje jsou určeny pro odstranění supra a subgingiválního zubního kamene ze všech povrchů zubů. Koncept LM Dual Gracey ™, kombinující Gracey kyrety a univerzální kyrety, umožňuje použití méně nástrojů. Tradiční sada čtyř Graceys může být nahrazena pouze dvěma nástroji LM Dual Gracey ™: Syntette ™ a Syntette ™ Anterior.

JEDNODUŠE CHYTRÝ DESIGN HROTU

Každý hrot LM Dual Gracey ™ má dvě eliptické řezné hrany - mesiální a distální hranu. Tato konstrukce umožňuje ošetření jak mesiálních, tak distálních povrchů zubů. Dolní dřík je při odstraňování zubního kamene rovnoběžně s povrchem zubu, což je zvláště výhodné při subgingiválním přístupu. LM Dual Graceys ™ jsou vhodné pro vertikální, horizontální a šikmé čistící techniky.

KOMBINOVANÉ VÝHODY:
EDINEČNÝ HROT, ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ A BEZOSTŘÍCÍ ÚPRAVA POVRCHU

Oboustranné hroty Gracey poskytují univerzální přizpůsobení, rychlé a snadné přechody ze zubu na zub během klinického použití. LM-ErgoSense ™ rukojeť z lékařského silikonu poskytují ergonomii s nejvyšším hodnocením, bezpečné a pohodlné uchopení a zvýšenou hmatovou citlivost. Technologie LM Sharp Diamond ™ nabízí nástroje bez nutnosti ostření.

 

 

LMSyntette, příběh ORIGINÁLNÍ Dual Gracey

Na konci 70. let švédský zubař Leif Ericsson, vedoucí oddělení Perio v nemocnici Västervik ve Švédsku, zpochybnil složitost a počet nástrojů používaných během periodontálních ošetření. Nemohla by existovat snadnější volba a více univerzální nástroj?

Gracey 11/12 pro mesiální povrchy a Gracey 13/14 pro distální povrchy byly velmi populární nástroje, avšak lékaři museli při ošetřování interproximálního prostoru opakovaně nástroje měnit. Dr. Ericsson analyzoval design a funkci těchto dvou Graceů a přišel s inovativním nápadem spojit je do jednoho nástroje: syntéza dvou kyret - Syntetta!

Tato myšlenka se změnila v náčrtek na papíře, který skončil na několik let v šuplíku.

SETKÁNÍ VE VLAKU

V 80. letech stál Dr. Ericsson v přeplněném příměstském vlaku ve Stockholmu, na cestě zpět ze zubní konference. Muž stojící vedle něj byl náhodou finský zubař Pekka Kangasniemi, zakladatel LM-Dental. Začali diskutovat o nápadu pro oboustranný Gracey, skutečně univerzální nástroj, takže byla vytvořena Syntette ™.

JEDNODUŠE CHYTRÉ!

Nyní příběh pokračuje pomocí Syntette ™ Anterior a doplňuje sadu LM Dual Graceys ™.

 

Objednat si můžete ZDE:


LM Dual Gracey kyrety